Zatrudnimy BRYGADĘ do BUDOWY OSIEDLA 3 kondygnacyjnych bloków

AMC Budownictwo Sp. z o.o.

05-825 Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma AMC Budownictwo Sp.zo.o. dla potrzeb realizowanych inwestycji ZATRUDNI:

BRYGADY w skład, których wchodzić będą CIEŚLE, ZBROJARZE I MURARZE

Stan osobowy: 8 - 9 osób (ilość osób uzależniona od harmonogramu prac)

Zatrudnimy na umowę o pracę, umowę zlecenie jak również brygady prowadzące działalność gospodarczą.

ATRAKCYJNE STAWKI (Preferowane Wynagrodzenie Ryczałtowe za 1 budynek) lub MIESIĘCZNE do ustalenia

REGULARNE WYPŁATY

Do realizacji jest KILKA Budynków po ok. 500m2 PUM

KONTAKT: 519-442-257

Wymagania

DOŚWIADCZENIE PRZY REALIZACJI PODOBNYCH OBIEKTÓW

Prezentacja firmy

AMC Budownictwo Sp. z o.o. jako firma wykonawcza jest w pełni świadoma o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie