Opis stanowiska pracy

Praca biurowa w Miechowie lub Krakowie, czynności spedycyjne, prowadzenie aut po 1-2 na pracownika. Kierunki DE, FR, E, B, NL, CZ nie wykluczane kierunki południowe UE.

Wymagania

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni spedytora z doświadczeniem, wymagania:
-znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-własna baza klientów (mile widziana)
-doświadczenie w prowadzeniu aut (TIR) po krajach UE
-umiejętność obsługi giełdy Trans i TimoCom
Ilość wakatów 2

Prezentacja firmy

FHU Now-Trans Krzysztof Nowak is a transport company operating in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wg osiagnięć
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców