Zatrudnię Przedstawiciela Handlowego- od zaraz

P.P.U.H. RAMPOL S.J.

Wieliczka k Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Witam
Zatrudnię Przedstawiciela handlowego do sprzedaży bezpośredniej z samochodu dostawczego. Praca wymaga kilkudniowych wyjazdów.
Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w bardzo szerokiej branży.
Pracodawca zapewnia: samochód, komputer ( laptop ), telefon komórkowy oraz szkolenia.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Praca stała z umową o pracę od zaraz!!!!!
Proponowane stałe wynagrodzenie plus premie zależne od sprzedaży.
Premie, dodatki-do ustalenia

Wymagania

Prawo Jazdy Kat. B
Niekaralność
Biegła obsługa komputera
Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami firmy

Prezentacja firmy

Firma zajmuje sie produkcją ram , antyram, ramek fotograficznych alumini... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta