Zatrudnię - pomocnik drukarza/Monter reklam

The Creation for Business Company

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

The Creation for Business Company jest firmą działającą na polu szeroko pojętej reklamy. Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczno-wytwórcze, pozwalające na kompleksową realizację potrzeb Klientów w tym zakresie – od pomysłu, poprzez projekt, aż po produkcję gotowych materiałów.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na staż na stanowisko:

Pomocnik drukarza, monter reklam

Zapraszamy do Naszego Zespołu osoby, które:

• szukają możliwości poszerzenia wiedzy praktycznej i rozwoju,

• chcą zdobyć nowe doświadczenia zawodowe,

• myślą o ciekawej, rozwijającej i pełnej wyzwań współpracy z naszą firmą

Chcesz skorzystać z naszego doświadczenia i dołączyć do Naszego Zespołu?

Miejsce pracy: Czeladź

Zapraszamy Kandydatów spełniających następujące wymagania:

  • prawo jazdy kat B.
  • biegła obsługa komputera
  • obsługa programów graficznych – pakiet Adobe CS (Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność, punktualność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  •  zdolności plastyczne
  • doświadczenie w druku cyfrowym
  • doświadczenie w montażu reklam
  • doświadczenie w oklejaniu powierzchni płaskich i nieregularnych

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów do druku
  • Obsługa ploterów drukujących
  • Pomoc przy ustawianiu maszyn, nadzór nad pracą maszyny
  • Przygotowanie materiałów pod dane zlecenie
  • Kontrola wizualna jakości wydruków
  • Montaż reklam
  • Prace introligatorskie
  • Bieżąca obsługa Klientów
  • Dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Deklarujemy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

The Creation for Business Company jest firmą działającą na polu szeroko ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja