Zatrudnię na stanowsko New Business Manager

RECEVENT

Skarżysko-Kamienna / Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie:
- sprzedaż i rozwijanie działań B2B
- pozyskiwanie nowych klientów
- negocjacje z klientem
- opracowywanie ofert handlowych
- wyszukiwanie informacji z rynku na temat nowych trendów

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od pozyskiwanych budżetów;
- dynamiczną pracę i ciekawe wyzwania
- zdobycie fachowej wiedzy i przydatnych umiejętności
- praca na terenie (Kielce/Radom/Skarżysko).

Wymagania

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w agencji reklamowej / drukarni wielkoformatowej
- umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych i prezentacyjnych,
- samodzielność, pracowitość, zaangażowanie, komunikatywność
Jesteś ambitny – ta praca jest właśnie dla Ciebie…

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa poszukuje ambitnego i kreatywnego przedstawiciela hand... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
uzależnione od wyników
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management