Zatrudnię na stanowisko " Operator Rozkładarki Mas Bitumicznych "

Asdrog Zakład Drogowo-Budowlany s.c.

97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko " Operator Rozkładarki Mas Bitumicznych "

Firma działa w zakresie budownictwa drogowego. Posiadamy nowoczesny sprzęt na który poszukujemy operatorów.

Praca głównie na terenie woj. Łódzkiego oraz delegacje na inwestycje na terenie woj. dolnośląskiego jednak nie więcej niż 10 dni w miesiącu

Wymagania

Od kandydatów nie wymagamy uprawnień do pracy na sprzęcie ( możliwe jest przeprowadzenie odpowiedniego przeszkolenia )
Wymogiem jest umiejętność pracy na ciężkim sprzęcie budowlanym. Wystarczą którekolwiek uprawnienia na sprzęt tak jak:
- walec drogowy
- koparka
- ładowarka
- koparko-ładowarka
- równiarka drogowa
- prawo jazdy kat. C + E ( czynne )

Jeśli kandydat nie posiada uprawnień na żaden z wymienionych sprzętów, rozpatrzymy również kandydaturę mechaników maszyn budowlanych.

Prezentacja firmy

Spółka ASDROG S.C. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie