Zatrudnie lekarzy oraz pielęgniarki specjalizacja-medycyna ratunkowa

Portal-medica.pl

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy AMOS-SERVICES S.R.O. poszukuje dla francuskiego klienta zespołu składającego się z wykwalifikowanych 2 lekarzy i 4 pielęgniarek :
Miejsce pracy Mali (Afryka Zachodnia) praca polega na przeprowadzaniu misji medycznych głównie śmigłowcem. Zadania te są dokonywane na rachunek organizacji międzynarodowych . ( ONZ ) Rozpoczęcie pracy przewidziane jest na początek marca 2017, długość misji to 8 tygodni. System pracy 24 godzinny dyżur.
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-niezbędne szczepienia
-transport z Polski do Mali
- darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie ( zakwaterowanie w wyznaczonych sektorach objętych ochroną)

Specyfikacje dotyczące kwalifikacji:
Pielęgniarki :
-pielęgniarki z aktualnym prawem wykonywania zawodu
-5 lat doświadczenia w intensywnej terapii
- Certyfikat w zakresie resuscytacji układu krążenia (ACLS)
-Certyfikat w zakresie traumatologii zaawansowanej (ITLS, PHTLS lub odpowiednik)
-biegła znajomość język angielskiego i francuskiego
Lekarze:
-lekarze z aktualnym prawem wykonywania zawodu
- Dyplom ukończenia studiów medycznych, minimum 5 lat doświadczenia w intensywnej terapii/ medycynie ratunkowej
- Certyfikat w zakresie traumatologii zaawansowanej (ITLS, PHTLS lub odpowiednik)

Zainteresowanych proszę o kontakt

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia