Zatrudnię KIEROWNIKA APTEKI Warszawa/Ursus

Praca.farmacja.pl

Warszawa/Ursus, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa/Ursus
Niesieciowa Apteka zatrudni Magistra Farmacji z uprawnieniami Kierownika Apteki

Opis stanowiska:
• Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
• Zarządzanie magazynem, monitoring zamówień
• Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
• Rzetelna i profesjonalna obsługa klientów apteki
• Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
• Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept, w tym sporządzanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
• Spełnienia wymogów Prawa Farmaceutycznego do podjęcia pracy na stanowisku kierownika apteki
• Wysokich zdolności analitycznych, komunikacyjnych i interpersonalnych
• Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
• Umiejętność nawiązywania kontaktów
• Zaangażowanie
• Odpowiedzialność i uczciwość
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.