Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ankieterów (CAPI, PAPI), moderatorów (IDI), osoby do rekrutowania na focusy oraz Tajemniczych Klientów w Lesznie, Kaliszu, Jarocinie, Koninie oraz Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu oraz na terenie całek Wielkopolski
Wymagania:
-rzetelność, terminowość oraz sumienność.
Osoby spełniające powyższe kryteria proszone są o wysyłanie swojego CV wraz z krótką informacją dla jakich firm badawczych i przy jakich projektach Państwo współpracowali.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

rzetelność, terminowość oraz sumienność

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się prowadzeniem badań marketingowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media