Zastępstwo świąteczne do pana. Oferta od 6 listopada.

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Dortmund, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/06.11D
miejsce pracy: Niemcy, Dortmund

Opis zlecenia:

Do opieki jest 82-letni senior, który cierpi na dolegliwości związane z wiekiem, a są to: kłopoty z poruszaniem się, zaburzenia pamięci, pogorszenie wzroku, nadciśnienie. Po domu senior porusza się przy asekuracji balkonika, czynności higieniczno-pielęgnacyjne wykonuje samodzielnie, trzeba pomóc przy wchodzeniu i wychodzeniu spod prysznica, ubieraniu/rozbieraniu. Pan ma problemy ze słuchem, nosi aparat. Gotuje się według diety ograniczającej sól, nakierowanej na przetwory zbożowe, ryby, owoce i warzywa. Podopieczny mieszka w dużym domu wielorodzinnym, I piętro zamieszkuje córka, czasami odwiedza ojca. Pan w niedzielę uczęszcza na mszę św. i dwa razy w tygodniu na zajęcia do klubu seniora. Ważne aby opiekunka posiadała czynne prawo jazdy. Noce są spokojne, senior zażywa środki nasenne. Dla osoby sprawującej opiekę jest osobny pokój z telewizorem. Jest Internet.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 6 listopada na przynajmniej 2 miesiące,
• czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1120 Euro/netto/mies.,
• atrakcyjna premia świąteczna,
• zwrot kosztów podróży,
• dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• dopasowana do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia