(Zastępca) Kierownika zakładu (k/m)

LFD Holding GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

LFD Holding skupia się na rolnictwie, żywieniu i chowie trzody chlewnej oraz ma wiodącą pozycję na rynku w Niemczech. Posiadamy kilka zakładów produkcyjnych w północnych i wschodnich Niemczech, których produkcja charakteryzuje się ciągłym procesem i do których wspierania potrzebujemy Państwa. Zatrudniamy obecnie około 400 osób i stale poszukujemy nowych pracowników.

Rozszerzamy zespoły w różnych placówkach i szukamy:

(Zastępców) Kierowników zakładu (k/m)

różne placówki w północnych i wschodnich Niemczech

Zadania / Zakres odpowiedzialności

Kierownik zarządza i odpowiada za przebieg całego procesu pracy w zakładzie. Instruuje brygadzistów, zapewnia dostępność wszystkich koniecznych zasobów i jest pierwszą osobą kontaktową dla pracownika oraz pracodawcy. Szczególny nacisk kładziemy na szanowanie zasobów produkcyjnych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, należy samemu wykonać daną pracę.

Z pracownikami w terenie kierownik współpracuje w sposób kolegialny i konstruktywny oraz kieruje współpracą centralnych funkcji, takich jak zakup, logistyka i personel.

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu firm produkcyjnych koncentrujących się na stałych procesach. Doświadczenie w dziedzinie rolnictwa i żywienia nie jest absolutnie konieczne, jest jednak zaletą.

Pożądane są ponadprzeciętne zdolności przywódcze i stała motywacja do nauki. Wymagana jest umiejętność pracy w zespole, pragmatyzm, nastawienie na działanie oraz umiejętność podejmowania decyzji.

Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy.

Mile widziane jest posiadanie własnego samochodu.

Co oferuje firma

Stabilne i długoterminowe zatrudnienie oraz samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole z płaskimi hierarchiami i konkurencyjnym wynagrodzeniem w branży z pewnym gospodarczym przyrostem. Firma zatrudnia wielu pracowików z Polski, których szczególnie docenia i szanuje.

Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, z chęcią zapoznamy się z Państwa aplikacją.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem w tytule numeru referencyjnego „2017-566-1”

Prezentacja firmy

Firma holdingowa LFD prowadzi fermy hodowli prosiąt w kilku miejscach w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Rolnictwo, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Top management