Zastępca Kierownika Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Hays Poland

Zachodniopomorskie
NR REF.: 1117469

Naszym Klientem jest spółka odpowiedzialna za eksploatację infrastruktury strategicznej w zakresie bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Zakres obowiązków:
  • organizacja, nadzór pracy podległego zespołu technicznego oraz kontrola czasu pracy,
  • zarządzanie majątkiem spółki, poprzez właściwe planowanie: przeglądów, prac remontowych (prewencyjnych, interwencyjnych) oraz realizację przyjętego planu przeglądów, utrzymania ruchu, utrzymania środków trwałych w tym stały nadzór nad funkcjonowaniem systemu inicjowania, prowadzenia, i ewidencjonowania prac remontowych, zużycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, utrzymywanie niezbędnych stanów magazynowych oraz opracowywanie budżetów oraz planów zakupów dla przeglądów i remontów, w tym wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
  • nadzorowanie stanu technicznego i prowadzenie Książek Obiektów Budowlanych,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną, w tym nad dokonywaniem aktualizacji dokumentacji technicznej (P&ID, C&E Proces, C&E F&G, single Line Diagram),
  • zapewnienia należytego funkcjonowania laboratorium,
  • nadzorowanie i utrzymywanie: aparatury kontrolno – pomiarowej i analitycznej w tym systemów detekcji zagrożeń, alarmowych i sterowania systemami bezpieczeństwa,
  • nadzorowanie i utrzymanie sprawności układów pomiarowych, systemów sterowania, telekomunikacyjnych, nadzoru, diagnostycznych, symulacyjnych, wyposażenia i oprogramowania systemów sterowania,
  • koordynacja działań w zakresie ochrony środowiska,
  • koordynacja działań w zakresie urządzeń technicznych podlegających ustawie o dozorze technicznym,
  • współpraca z komórkami właściwymi dla rozbudowy infrastruktury, analiza i opiniowanie proponowanych rozwiązań, udział w zespołach pracujących nad analizą ryzyka

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub budowa maszyn, górnictwo, energetyka, technologia produkcji, automatyka, mechanika precyzyjna, technologia chemiczna
  • kilka lat doświadczenia na kierowniczych stanowiskach w przemyśle wytwórczym, chemicznym naftowym, gazowym lub zbliżonych (operacje w ruchu ciągłym),
  • wiedza zawodowa z zakresu konserwacji, przeglądów, napraw urządzeń i instalacji podlegającym TDT/UDT,
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, organizacji pracy zespołu, w tym układanie harmonogramów pracy
  • wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania zakładami produkcyjnymi w oparciu m.in. o zintegrowane systemy jakości ISO oraz techniki zarządzania jakością, ochroną środowiska i bezpieczeństwem pracy,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca samodzielne kontakt zawodowe w języku.

Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji;
  • pakiet socjalny i medyczny;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy