Zastępca Kierownika Służby Pięter /

L&P Sp. z o.o.

Toruń,87-100, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- zapewnienie czystości pokoi i innych pomieszczeń hotelowych,
- stała kontrola pracy pokojowych i inspekcji pięter,
- organizowanie i koordynowanie pracy pokojowych,
- prowadzenie ewidencji środków trwałych znajdujących się w pokojach,
- kontrolowanie stanu wyposażenia pokoi,
- prowadzenie podręcznego zapasu środków czystości i sprzętu,
- przekazywanie do recepcji przedmiotów uszkodzonych,
- zgłaszanie uszkodzeń i szkód do remontu lub wymiany,
- współpraca z recepcją w zakresie wykorzystania pokoi
- prowadzenie ewidencji rzeczy pozostawionych przez gości

Wymagania

-wykształcenie min. średnie zawodowe, mile widziane w obszarze hotelarstwa
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hotelu o zbliżonym standardzie i wielkości
-rozumienie oczekiwań klientów,
-nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
-umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, organizowania pracy zespołu, szkolenia i motywowania pracowników,
-dynamizm, dokładność i sumienność,
-dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu,
-dobrej znajomość języka angielskiego.
-aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Prezentacja firmy

Hotel Copernicus

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka