Zastępca Kierownika - Słowacja (delegacje)

Merkury Market Sp.z.o.o. Sp. k.

Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. będąca liderem w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, w skład której wchodzą obiekty handlowe na terenie Polski, Słowacji i Czech ogłasza nabór na stanowisko:

Obowiązki:
- koordynowanie działalności oddziału firmy
- dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży
- kierowanie pracą zespołu pracowników
- realizacja planów sprzedażowych
- zarządzanie zespołem podczas prowadzonej zmiany, delegowanie i kontrola wykonania zadań
- dbanie o asortyment oraz wizualizację zgodnie z założeniami firmy
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu
- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- umiejętność kierowania zespołem pracowników
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- MOBILNOŚĆ
- FIRMA ZABEZPIECZA MIESZKANIE SŁUŻBOWE

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie