Zastępca Kierownika Sklepu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• współpraca z Kierownikiem w kwestiach koordynacji i organizacji pracy;

• nadzorowanie realizacji planów sprzedaży oraz standardów ekspozycji towarów;

• nadzorowanie funkcjonowania sklepu pod nieobecność Kierownika;

• szkolenie personelu ze standardów pracy w salonach;

• aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta;

• dbanie o wizerunek sklepu oraz standardy sieci.

Wymagania

Oczekiwania:

• minimum roczne doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem;

• wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe;

• umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, zwłaszcza motywowania pracowników;

• umiejętność organizowania i planowania,

• doświadczenie w obsłudze Klienta;

• wysokie zdolności interpersonalne;

• entuzjazm, dyspozycyjność i zaangażowanie;

• zorientowanie na cel;

• umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu;

• zdolności przywódcze, odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność.

Oferta:

• umowa o pracę;

• bezpłatna, prywatna opieka medyczna;

• atrakcyjne wynagrodzenie;

• praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

• udział w atrakcyjnych szkoleniach.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie