ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Polomarket Sp. z o.o.

Pelplin, pomorskie

Miejsce pracy: Pelplin

Zadania:

  • organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu,
  • zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy,
  • budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów,
  • zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,
  • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru,
  • praca na sali sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • doświadczenia w branży spożywczej,
  • zdolności przewodzenia grupie ludzi,
  • dyspozycyjności,
  • dobrej znajomości pakietu Office.

Oferujemy:

  • najlepszym pracownikom, zapewniamy możliwość awansu na stanowisku Kierownika Sklepu
  • stabilną pracę,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie,
  • jasno określone wymagania.

Poszukujemy kandydatów do naszego supermarketu na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.