Opis stanowiska pracy

Zarządzanie działalnością operacyjną sklepu
Rekrutacja i zarządzanie załogą sklepu
Bieżące zarządzanie ekspozycją
Odpowiedzialność za wynik finansowy sklepu
Odpowiedzialność za obieg dokumentów i gospodarkę magazynową

Wymagania

Doświadczenie w zarządzaniu sklepem oraz zespołem
Znajomość branży „Home&Living” oraz aktualnych trendów
Wyczucie estetyki i doświadczenie w ekspozycji produktów
Zrozumienie grupy docelowej Westwing
Samodzielność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy
Znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Każdego dnia kilkanaście milionów Klientów na całym świecie zaczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca