ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU GUESS WE WROCŁAWIU

Guess Poland Sp. z o.o.

Wrocław, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

GUESS - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Z-CA KIEROWNIKA SALONU GUESS /FACTORY OUTLET/

Opis stanowiska:
•zarządzanie sklepem podczas nieobecności kierownika,
•planowanie i organizacja pracy zespołu,
•motywowanie podległych pracowników,
•nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i przestrzeganiem procedur w sklepie,
•zapewnienie zgodności standardów z wytycznymi centrali,

Oferujemy:
•ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
•stabilne warunki zatrudnienia,
•prywatną opiekę medyczną,
•możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

•co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku Z-cy Kierownika lub Key Holdera (Starszego Sprzedawcy) - branża odzieżowa,
•dobra znajomość języka angielskiego,
•doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
•dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
•entuzjazm, nastawienie na realizację celów i samodzielność w działaniu,
•doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

Amerykańska luksusowa marka odzieżowa, zajmująca się także produk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie