Zastępca Kierownika Restauracji

Citronex I Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.
Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Dyskont Paliwowy to nie tylko stacja paliw. To nowoczesny kompleks świadczący usługi najwyższej jakości, tak często poszukiwanych przez klientów podczas każdej podróży.

Miejsce pracy: KĄTY WROCŁAWSKIE / nowy Dyskont Paliwowy

Opis stanowiska:

Głównym elementem pracy będzie nadzorowanie i koordynowanie pracy zatrudnionego personelu, jak również nadzór nad realizacją standardów obsługi klienta i budowanie dobrego wizerunku restauracji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie i koordynowanie działań na terenie obiektu, współpracę z dostawcami i nadzór nad pracą wszystkich działów. Do zadań będzie należała również kontrola satysfakcji Gości, identyfikacja problemów i wdrażanie programów naprawczych.

Od osób aplikujących oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktycznej znajomości zasad zarządzania obiektem gastronomicznym,
  • Znajomości zasad systemów HACCP, GMP oraz GHP,
  • Znajomości języka niemieckiego i / lub angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • Umiejętności pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Gotowości do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Podstawowej znajomości prawa pracy i praktycznego jego wykorzystania.

Jako pracodawca oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz współpracę z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz potencjału zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, możliwość ubezpieczenia grupowego).