Zastępca Kierownika Restauracji KFC w Elblągu NOWA RESTAURACJA!

Amrest Sp. z o.o.

Elbląg , warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: AsM KFC/Elbląg/infopraca/08

Nasza Obietnica:
• Unikalna kultura “Bring Fun to Life “, bez polityki i biurokracji
• Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem
• Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze
• Troska i docenianie pracowników

Twoje zadania:
• Budowanie zespołu – rekrutacja, motywowanie i docenianie, tak by osiągnął doskonałość operacyjną
• Analiza wybranych kategorii kosztowych
• Zapewnianie 100% satysfakcji klientów poprzez dostarczanie produktu i obsługi o najwyższej jakości
• Prowadzenie zmian w restauracji

Oczekiwania:
• Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (doświadczenie w zarządzaniu restauracją będzie atutem)
• Doświadczenie w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
• Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu oraz w podchodzeniu do trudnych zadań
• Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
• Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty
• Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów i koncentracja na celach
• Wykształcenie wyższe
• Dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV i list motywacyjny poprzez "Aplikuj" poniżej ogłoszenia. Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie zapomnij o numerze referencyjnym w temacie wiadomości, a także o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.” Administratorem danych jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie