Zastępca kierownika programowego w Ośrodku Wypoczynkowym na Mazurach

Biuro Podróży Szarpie Travel Sp. z o.o. Sp. k.

Szczytno, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Podróży Szarpie Travel to jeden z największych organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży w Polsce. Praca w Szarpie Travel to wyzwanie, pasja i przygoda. Dlatego stale poszukujemy osób nietuzinkowych, wyróżniających się spośród tłumu, po prostu ludzi z pasją...

Biuro Podróży Szarpie Travel poszukuje pracownika na stanowisko:

Zastępca Kierownika Programowego

w Ośrodku Wypoczynkowym na Mazurach.

Ogólny zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych korzystających z usług Ośrodka,
  • nadzór nad realizacją zajęć programowych,
  • kierowanie zespołem pracowników.

Praca w terminie kwiecień – październik w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia jakościowa),
  • prace w młodym, zgranym zespole,
  • pracę w jednym z najnowocześniejszych ośrodków kolonijnych w Polsce,
  • możliwość rozwoju osobistego, zdobycie doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
  • zakwaterowanie i pełne wyżywienie w ośrodku,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, komputer, samochód itp.).

Wymagania

  • pełna dyspozycyjność w okresie od kwietnia do października 2014 roku,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • szybkie przyswajanie nowości,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane referencje, dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe.

Prezentacja firmy

biuro podróży

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka