Zastępca Kierownika Produktu Geosyntetyki

ViaCon Polska Sp. z o.o.

Rydzyna, k. Leszna, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustówz blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Rydzyna k. Leszna

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen i ofert na geosyntetyki,
  • kontakt i współpraca z klientami i dostawcami,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • prowadzenie negocjacji i zakupów materiałów geosyntetycznych,
  • obsługa handlowa oddziałów firmy ViaCon Polska (składanie, przyjmowanie zamówień),
  • współpraca z biurami projektów, wykonawcami robót i administracją drogową w zakresie projektowania i realizacji robót z zastosowaniem geosyntetyków,
  • organizacja pracy zespołu i zarządzanie projektami.
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Idealni kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowlane drogowe/kolejowe, geotechniczne będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w zakupach/sprzedaży geosyntetyków min 2 lata
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdyscyplinowanie oraz umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
  • systematyczność, dokładność i zaangażowanie,
  • komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów z klientem,
  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • kreatywność,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie,
  • pakiety medyczne, dodatkowe świadczenia świąteczne,
  • dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
  • program szkoleń celem ciągłego rozwoju osobistego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje (cv + list motywacyjny) prosimy kierować ppoprzez przycisk "Aplikuj".

Zgłoszenia przyjmujemy do 31.08.2018 roku.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

ViaCon Polska należy do europejskiej grupy ViaCon założonej w 198... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria