Zastępca Kierownika organizacyjnego

STOKSON Sp. j.

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie.

Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy.

Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Z-ca Kierownika organizacyjnego

Miejsce zatrudnienia: Piekary Śląskie

woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Kierowanie pracą podległego personelu,
  • Ścisła współpraca z kierownikami innych komórek organizacyjnych,
  • Rozdysponowanie podległym personelem na wyznaczone stanowiska,
  • Kontrola prawidłowego rozmieszczenia towaru na stokach magazynowych,
  • Kontrola czystości maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej,
  • Udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych (UDT),
  • Umiejętność kierowania zespołem,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet socjalny - bonus wakacyjny wypłacany raz w roku w wysokości 1396,60 zł brutto,
  • System kafeteryjny - do wyboru do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,
  • Możliwość uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Wysoki standard pracy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Bonus świąteczny i urodzinowy.

Prezentacja firmy

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis