Zastępca kierownika marketu

Merkury Market Sp.z.o.o. Sp. k.

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
*koordynowanie działalności oddziału firmy,
*dbałość o wysoki poziom obsługi Klienta oraz dobre wyniki sprzedaży,
*kierowanie pracą zespołu pracowników.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
*doświadczenia w obszarze handlu lub obsłudze Klienta,
*dobrej organizacji czasu pracy,
*umiejętności kierowania zespołem pracowników,
*mobilności, gotowości do podjęcia pracy w delegacjach (firma zabezpiecza mieszkanie służbowe).

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka