Zastępca kierownika marketu - Bydgoszcz

Beetsma Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Beetsma (Nr rej APT 5169) zajmuje się rekrutacją i outsourcingiem pracowników różnego szczebla w Polsce i za granicą. Z naszego pośrednictwa korzystają firmy na terenie całego kraju. Oferujemy zarówno pracę stałą, jak i tymczasową.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Stanowisko: Zastępca kierownika marketu

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie funkcjonowania marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
- Składanie zamówień
- Nadzorowanie pracy podległego personelu
- Aktywna praca na sali sprzedaży
- Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

Oczekiwania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki handlu detalicznego
- Umiejętność delegowania zadań i kierowania zespołem
- Znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office
- Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
- Wysokie poczucie odpowiedzialności
- Rzetelność i uczciwość
- Aktualna książeczka SANEPID

Oferujemy:

- Umowę o prace na pełen etat
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne warunki finansowe oraz motywujące wynagrodzenie
- Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie