Zastępca Kierownika Magazynu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gostynin, mazowieckie

Miejsce pracy: Gostynin

Oferta:

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie z branży fotowoltaicznej
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku: Zastępca Kierownika Magazynu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi
  • Umiejętność pracy w zespole, planowanie i organizacja pracy swojej oraz podległego zespołu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmiannowym

Zadania:

  • Przygotowanie materiału do załadunku magazynu
  • Monitorowanie eksploatacji wózków widłowych
  • Rozliczanie czasu pracy magazynierów
  • Organizacja oraz nadzór prawidłowej pracy magazynu
  • Przestrzeganie przepisów i standardów bezpieczeństwa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy