Zastępca Kierownika Logistyki

ENERIS Surowce

Piła, wielkopolskie

Aktualnie poszukujemy Kandydatów/ek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Piła

OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja, koordynowanie i nadzór pracy działu oraz podległych pracowników
  • Nadzór nad planowaniem tras dla kierowców i rozliczaniem czasu pracy
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją pojazdów i sprzętu
  • Zlecanie i nadzór realizacji usług przez firmy podwykonawcze
  • Realizacja założeń budżetu i raportowanie
  • Bieżące wsparcie Kierownika Logistyki

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Doświadczenie pracy na analogicznym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu transportu
  • Znajomość branży gospodarki odpadami będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność delegowania zadań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość na współpracę
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.grupa-eneris.pl