Zastępca Kierownika Kawiarni Starbucks Warszawa

Starbucks

Warszawa, mazowieckie

Starbucks

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: ASM SBX/Warszawa/infopraca/04

Nasza Obietnica:

  • Unikalna kultura “Bring Fun to Life “, bez polityki i biurokracji
  • Praca z międzynarodowym, dynamicznym zespołem
  • Intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze
  • Troska i docenianie Pracowników
  • Kilkumiesięczne szkolenie przygotowujące do pracy w nowym środowisku

Twoje zadania:

  • Budowanie zespołu Partnerów – rekrutacja, motywowanie i docenianie, tak by osiągnął doskonałość operacyjną
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych
  • Zapewnianie 100% satysfakcji Klientów poprzez dostarczanie produktu i obsługi o najwyższej jakości
  • Prowadzenie zmian w kawiarni

Oczekiwania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (doświadczenie w zarządzaniu kawiarnią lub restauracją będzie atutem)
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
  • Pasja, apetyt na życie i entuzjazm w działaniu oraz w podchodzeniu do trudnych zadań
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Nastawienie na naukę oraz rozwój osobisty
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów i koncentracja na celach
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV.

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.