Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży

Realash Cosmetics Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Zakres obowiązków:

- wsparcie kierownika
- rozwój, motywowanie i organizacja pracy zespołu
- realizacja planów sprzedażowych
- zapewnienie wysokiej jakości standardów obsługi Klienta
- efektywne zarządzanie zapasemami, zamówienia
- współpraca z kontrahentami, firmami kurierskimi
- nadzór nad fakturowaniem

Oferujemy:
- umowę o pracę z systemem premiowym
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży farmaceutycznej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (w tym licencjat), mile widziane ekonomiczne

- minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży

- umiejętność wystawiania dokumentów sprzedażowych, magazynowych, produkcyjnych (w tym ich weryfikacja i poprawność)

- biegła znajomość angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny
lub mailowy

- biegła znajomość MS OFFICE, w szczególności Excel
- Umiejętność pracy w projektach
- Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem
- Umiejętności analityczne
- Samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań
- Inicjatywa w działaniu, zaangażowanie
- Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Realash Cosmetics - firma kosmetyczna, której produkty są dostępn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing