Zastępca Kierownika Działu Projektów Międzynarodowych

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

51-168 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nadzorowanie realizacji projektów w ramach różnych programów pomocowych (unijnych i innych międzynarodowych), pisania wniosków projektowych oraz udział w rozliczaniu merytorycznym i finansowym realizowanych projektów międzynarodowych. Współtworzenie i realizacja strategii dla działu.
Planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad bieżącą pracą podległego zespołu w sposób zapewniający terminowość, jakość i zyskowność realizowanych projektów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe,
- Biegła znajomość języka angielskiego,
- Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu działem funduszy międzynarodowych,
- Wiedza i doświadczenie w opracowywaniu wniosków projektowych oraz zarządzaniu projektami,
- Doskonałe umiejętności interpersonalne, w tym łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
- Zorientowanie na sukces i osiąganie celów,
- Konsekwencja i skuteczność w działaniu.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu została powol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting