zastępca kierownika działu HR

Randstad Polska Sp. z o.o.

podkarpackie, podkarpackie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej o profilu inżynieryjnym - poszukujemy kandydatów/ -ek na stanowisko:

Nr ref.: 23588
Praca stała
Lokalizacja: podkarpackie

Zakres obowiązków:
  • asystowanie kierownikowi działu HR w realizacji wszelkich procesów rekrutacyjnych i personalnych
  • planowanie, wdrażanie, zarządzanie projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dotyczącymi m. in. ścieżek kariery zawodowej (projekt Talent Review), ocen kompetencji i efektywności pracowników oraz systemów motywacji kadry zarządzającej (projekt KPI – zarządzanie przez cele)
  • asystowanie w tworzeniu, prezentacji i realizacji budżetu działu HR
  • bieżąca analiza stanu zatrudnienia, potencjału zasobów ludzkich oraz raportowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • restrukturyzacja i optymalizacja zatrudnienia
  • pozyskiwanie talentów i rozwój kompetencji pracowników
  • analiza, weryfikacja i optymalizacja standardów zarządzania zasobami ludzkimi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (związane z zarządzaniem, preferowane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi)
  • doświadczenie w obszarze HR (w tym ewentualnie z zastosowaniem systemu SAP ERP HCM lub podobnego) w firmie produkcyjnej o złożonej strukturze
  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w zakresie umożliwiającym administrowanie kadrami
  • analizowanie kompetencji pracowników i planowanie ich rozwoju
  • znajomość narzędzi analitycznych i wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi
  • umiejętność zarządzania projektami
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, kontaktach z partnerami zagranicznymi
  • znajomość aplikacji MS Office i SAP
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dynamizm i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność realizacji wielu zadań jednocześnie
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność

Oferta:
  • zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • samodzielna praca, umożliwiająca realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
  • możliwość zdobycia doświadczenia związanego z transformacją w obszarze HR
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)