Zastępca Kierownika ds. Rejestracji Szkód

Proama

Lublin, lubelskie

Proama
Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która od 2012 roku sprzedała ponad 700 tys. polis. Proama wyróżnia się na rynku, proponując Klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon i u agentów. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy.

Obecnie do Departamentu Likwidacji Szkód poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Nr. Ref.: ZKRS/G/L/12/2014

Opis stanowiska:

  • Kierowanie zespołem Specjalistów w zespole rejestracji szkód;
  • Dbanie o realizację planów dotyczących wskaźników Service Level, Service Factor;
  • Monitoring ilości zarejestrowanych szkód, ich poprawności i raportowania do UFG;
  • Prowadzenie odsłuchów rozmów;
  • Prowadzenie szkoleń dla nowych Pracowników;
  • Układanie i kontrola grafiku;
  • Tworzenie bieżących raportów i analiz;
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów;
  • Poprawne wprowadzanie danych do bazy;
  • Zarządzanie bazą danych;
  • Wysyłanie dokumentacji;
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość Pakietu Office (w szczególności Ms Excel);
  • Dokładność, wnikliwość;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Otwartość, asertywność oraz komunikatywność i dobra dykcja;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i systematyczność;
  • Orientacja na Klienta wewnętrznego i zewnętrznego;
  • Umiejętność pracy w stresie i radzenia sobie pod presją czasu;
  • Twórcze i elastyczne podejście do rozwiązywanych problemów oraz analityczne myślenie;
  • Wysokie poczucie zaangażowania w efektywną realizację ambitnych celów i chęć współpracy w zespole;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz w budowaniu długofalowych relacji z Klientami;
  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Benefit, grupowe ubezpieczenie na życie);
  • Odpowiednio dobrany program wdrożenia i system szkoleń;
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w ramach awansów wewnętrznych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji korzystając z opcji "Aplikuj teraz" poniżej ogłoszenia.