Zastępca kierownika/ asystent kierownika Centrum Medycznego

BI-MED Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne Bi-Med zatrudni zastępcę kierownika/ asystenta kierownika Centrum Medycznego

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • Współpraca z kierownikiem oraz zastępowanie go podczas jego nieobecności
  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji medycznej i przestrzeganiem wymagań merytoryczo- prawnych
  • nadzór nad realizacja budżetu centrum medycznego
  • prowadzenie rozliczeń z NFZ oraz współpraca z NFZ
  • prowadzenie dokumentacji placówki jako podmiotu leczniczego oraz reprezentowanie placówki przed organami administracyjnymi w toku prowadzonych procedur
  • szkolenia personelu w zakresie realizacji kontraktu NFZ, udzielanych w ramach umowy z NFZ świadczeń
  • nadzór nad ochroną danych osobowych, kontrola personelu

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zatrudnieniu w prywatnym podmiocie medycznym( znajomość branży medycznej)
  • znajomość przepisów regulujących funkcjonowanie placówki medycznej
  • znajomość procedur NFZ
  • dobra znajomość aplikacji MS Office
  • dyspozycyjność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Nowo otwarte Centrum medyczne świadczące usługi w zakresie ochrony zdrow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Medycyna / Służba zdrowia