Zastępca Głównej Księgowej

Michael Page

Toruń, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku w ciągu kilku najbliższych lat obejmie rolę Głównej Księgowej/Głównego Księgowego. Idealny Kandydat powinien umieć sporządzać sprawozdania finansowe - również skonsolidowane.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, jednego z najstarszych deweloperów w Polsce, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, szukamy osoby na stanowisko Zastępcy Głównej Księgowej.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości
  • Sporządzanie raportów finansowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Kalkulacja i sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Operacyjne obowiązki takie jak księgowania
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych - również skonsolidowanych
  • Docelowo organizacja i koordynacja pracy niedużego zespołu księgowego

Profil kandydata

  • 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej, deweloperskiej
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość przepisów ustawy o VAT i PDoP
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych - również skonsolidowanych
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań statystycznych
  • Zapał do pogłębiania wiedzy
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość
  • Znajomość programu księgowego Symfonia
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowa
  • Możliwość dodatkowych szkoleń
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Toruń
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page