Zastępca Głównej Księgowej (k/m)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby z potencjałem do dalszego rozwoju w stronę zarządzania zespołem. Idealny Kandydat to taki, który zna bardzo dobrze język angielski, SAPa oraz Excela. Firma wciąż się rozwija i osoba ta będzie brała udział w optymalizacjach procesów księgowych i w dostosowywaniu systemu do potrzeb podatkowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma usługowa poszukująca osoby na stanowisko Zastępcy Głównej Księgowej (k/m). Jeżeli chciałbyś/chciałabyś postawić kolejny krok w swojej karierze zawodowej to rola idealna dla Ciebie.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procedurami w ramach polityki rachunkowości
  • Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych i innych zdarzeń gospodarczych
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, US, NBP
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby audytu, sprawozdań
  • Sporządzanie jednostkowego oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego
  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację pracy w dziale księgowości
  • Udział w projektach związanych z dostosowaniem systemu SAP do wymagań podatkowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdania finansowego
  • Dobra znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie
  • Biegła znajomość programu MS Excel
  • Zaangażowanie i inicjatywa w zakresie szukania optymalizacji i wdrażania działań usprawniających pracę w dziale księgowości
  • Otwartość na ludzi i rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ciekawych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page