Zastępca Głównego Księgowego

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla naszego strategicznego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego, Zatrudniona osoba będzie ściśle współpracować z Główną Księgową oraz wspierać w prowadzeniu pełnej księgowości spółki, ścisły kontakt z managementem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma dystrybucyjna IT. Będąca bardzo rozpoznawalnym graczem w swojej branży.

Lokalizacja: okolice Wrocławia

Opis stanowiska

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych,
  • sporządzanie i uzgadnianie rejestru sprzedaży VAT,
  • uzgadnianie kont w zakresie podatku należnego VAT,
  • udział w procesie przygotowania sprawozdań finansowych.

Profil kandydata

  • bardzo dobrej znajomości przepisów księgowych oraz podatkowych,
  • min. 5 -letniego doświadczenie w dziale finansowo-księgowym na samodzielnym stanowisku,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania oraz rzetelności,
  • dobra znajomość jezyka angielskiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń medycznych
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page