Zastępca Głównego Księgowego

HRO Personnel

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru  zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na  wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, szukamy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: KS/05/2017

Zakres obowiązków:
• sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych,
• sporządzanie/nadzór na przygotowaniem deklaracji PIT, CIT, VAT,
• zbieranie danych do sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, Audytorzy),
• bieżąca analiza kont księgowych zapewniająca ich prawidłowość
• rozliczanie kosztów w różnych przekrojach ewidencyjnych,
• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
• kontrola kosztów przedsiębiorstwa,
• optymalizowanie pracy działu księgowości, wprowadzanie procedur i zasad zgodnych z polityka grupy kapitałowej.

Wymagamy:
• wykształcenie wyższe ekonomiczne,
• doświadczenie w księgowości (pełna księgowość) co najmniej 5 lat, w tym 3 lata w firmie produkcyjnej,
• doświadczenie w prowadzeniu ksiąg i sporządzaniu sprawozdań spółki produkcyjnej,
• biegła, praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego, przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości,
• znajomość aktualnych regulacji prawnych ZUS,
• znajomość aplikacji księgowo-finansowych.

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia, dofinansowanie do studiów podyplomowych.

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: KS/05/2017

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.