Agencja Zatrudnienia KS Service

Zastępca Głównego Księgowego

Miejsce pracy: Kołobrzeg, Białogard, Koszalin

OBOWIĄZKI

  • wsparcie głównego księgowego w prowadzeniu pełnej księgowości spółki
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych spółek zależnych
  • tworzenie okresowych sprawozdań finansowych, podatkowych i statystycznych
  • dbanie o ewidencję zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
  • nadzór nad powierzonymi obszarami działu księgowości i prawidłową pracą zespołu księgowego
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytorami
  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych

WYMAGAMY

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, preferowane w zakładzie produkcyjnym
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi systemów klasy ERP
  • bardzo dobra praktyczna znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczne
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie wyjść kulturalno-sportowych
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatki pozapłacowe przyznawane okolicznościowo

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy