Zastępca Głównego Księgowego

WASKO S.A.

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Osoba pełniąca to stanowisko realizować będzie następujące zadania:

  • udział w sporządzaniu rocznych i okresowych sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych według MSR i MSSF oraz ustawy o rachunkowości,
  • monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalnością spółek z Grupy Kapitałowej,
  • nadzór nad prowadzoną księgowością spółek zależnych,
  • nadzór na procesem zamykania okresów obrachunkowych oraz przygotowywaniem danych i informacji do sporządzania sprawozdań finansowych spółki oraz spółek zależnych,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych oraz sporządzaniem deklaracji podatkowych,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (UCS, GUS, NBP i inne),
  • stałe usprawnianie procesów księgowych.

Idealny Kandydat posiada:

  • minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobrą znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • bardzo dobrą znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT),
  • biegłość w posługiwaniu się zintegrowanymi systemami informatycznymi klasy ERP oraz doskonała obsługa pakietu MS Office,
  • dobrą organizację pracy, wysokie zdolności interpersonalne umożliwiające budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami,
  • samodzielność oraz proaktywność w działaniu,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu.

W zamian oferujemy:

  • pracę w Grupie Kapitałowej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój działu,
  • zadbamy o Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • zatroszczymy się o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.