zastępca głównego księgowego z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej poszukujemy obecnie

Nr ref.: 31412
Praca stała
Lokalizacja: Chrzanów

Zakres obowiązków:
  • kontrola merytoryczna księgowości spółki
  • przygotowanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • sprawozdawczość do GUS i NBP
  • wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • współpraca z urzędami oraz audytorami
  • współtworzenie procedur wewnętrznych
  • wsparcie Głównej Księgowej w inny zleconych zadaniach

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (doświadczenie zawodowe zdobyte w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • umiejętność obsługi oprogramowania finansowo – księgowego
  • umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego
  • znajomość SAP
  • komunikatywność, umiejętność współpracy, rzetelność, dokładność, terminowość

Oferta:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość nabywania ciekawego doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)