Zastępca Gł. Księgowej - ciekawy i przekrojowy zakres zadań

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat/ka będzie odpowiedzialna/y za wsparcie w obsłudze spółki zarządzającej oraz prowadzeniu spółki celowej.
Propozycja skierowana do osób, które poszukują pracy z niewycinkowym zakresem zadań (sprawozdawczość/konsolidacja/raportowanie), w stabilnej i poważanej organizacji, która dynamicznie się rozwija
Poszukujemy osoby ceniącej "duch zespołu", komunikatywnej, otwartej i zmotywowanej do rozwoju umiejętności.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja o szerokim wachlarzu usług skierowanych do sektora B2B.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w obsłudze spółki matki jak i prowadzenie podmiotu wchodzącego w skład grupy
  • Weryfikacja pracy zespołu w zakresie poprawności księgowań
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek u źródła, podatek odroczony itp.)
  • Sporządzanie sprawozdań fin. (rachunek wyników, bilans, przepływy pieniężne i inne)
  • Wsparcie w przygotowywaniu pakietów konsolidacyjnych oraz raportowaniu
  • Współpraca z audytem i instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • Przygotowywanie analiz oraz proponowanie usprawnień

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub wewnętrznym dziale (pełna księgowość)
  • Doświadczenie w konsolidacji sprawozdań oraz znajomość MSR (mile widziane)
  • Doświadczenie praktyczne w sporządzaniu sprawozdań fin. oraz deklaracjach podatkowych
  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu spółek
  • Język angielski na poziomie min. średnim (min. B1)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page