Zastępca Dyrektora Sprzedaży

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• pozyskiwanie klientów zainteresowanych uruchomieniem dedykowanych funduszy inwestycyjnych,
• współpraca i utrzymywanie stałych kontaktów z partnerami biznesowymi,
• uczestniczenie w procesie tworzenia funduszy dedykowanych,
• prowadzenie negocjacji warunków współpracy,
• bieżące analizowanie konkurencji,
• realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

• doświadczenie w pozyskiwaniu klientów zainteresowanych utworzeniem funduszy dedykowanych,
• bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z funduszami inwestycyjnymi,
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z finansami,
• rozległe kontakty w środowisku prawniczym, doradców podatkowych, osób zarządzających,
• umiejętność koordynowania projektów,
• umiejętność realizacji celów sprzedażowych,
• sumienność, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• zaangażowanie i odpowiedzialność w zakresie realizacji obowiązków.

Oferujemy:

• stabilne warunki pracy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premie odzwierciedlające uzyskiwane efekty,
• dołączenie do dynamicznie rozwijającej się organizacji z lokalizacją w samym centrum miasta,
• pakiet opieki medycznej,
• niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.