Zastępca Dyrektora Handlowego

Andalusia Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Cele:
- planowanie i organizacja pracy podległego zespołu
- realizowanie planu sprzedaży
- skuteczne pozyskiwanie nowych rynków zbytu, zapewniające wzrost tempa sprzedaży

Umiejętności:
- tworzenie zespołu skierowanego na uzyskanie wyznaczonych celów
- tworzenie strategii sprzedaży, segmentowania rynków
- szkolenia pracowników, wdrożenia systemów KPI

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane MBA)
- znajomość dwóch języków obcych (preferowany j. niemiecki i j. francuski)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - powyżej 2 lat
- doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego - nie mniej niż 4 lata
- doświadczenie w budowaniu procesu skutecznej sprzedaży w sektorze B2B, sieciach handlowych oraz Internecie
- doświadczenie w dostosowaniu systemów CRM do indywidualnych potrzeb zespołu
- doświadczenie w doborze pracowników
- osobiste umiejętności sprzedażowe oraz interpersonalne
- gotowość do wyjazdów służbowych

Preferowane będą osoby, posiadające szerokie kontakty w sieciach handlowych, branży chemicznej, wśród producentów pasz, hodowców drobiu, trzody chlewnej, bydła oraz producentów materiałów budowlanych. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w budowaniu skutecznej sprzedaży detalicznej w Internecie.

Prezentacja firmy

Andalusia Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku zeolitu i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca