Zastępca Dyrektora Departamentu Rachunkowości

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów otwartych na nowe wyzwania zawodowe na stanowisku Zastępca Dyrektora Departamentu Rachunkowości. Wybrany kandydat musi posiadać silne umiejętności merytoryczne, komunikacyjne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Zastępca Dyrektora Departamentu RachunkowościMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Doskonalenie procesów mających na celu poprawę efektywności organizacji w obszarze usług księgowych;
  • Udział w realizacji projektów strategicznych Firmy, w tym we wdrożeniu systemu finansowo-księgowego oraz systemów operacyjnych;
  • Opracowywanie zasad polityki rachunkowości w Spółce i nadzór nad jej przestrzeganiem;
  • Nadzór nad sprawozdawczością finansową Spółki, w tym konsolidacją sprawozdań finansowych oraz sprawozdawczością do GUS;
  • Konsultacje od strony rachunkowej, m.in. w zakresie nowych produktów Spółki oraz opracowania schematów księgowań tych produktów;
  • Współpraca z audytorami, doradcami zewnętrznymi oraz z biznesem;
  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, prawo);
  • Kilkuletnie doświadczenia zawodowego na stanowisku menadżerskim w zakresie finansów i księgowości;
  • Bardzo dobra znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego;
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażania systemów finansowo-księgowych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Proaktywne i pozytywne podejście;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne;
  • Umiejętność efektywnego działania, radzenia sobie z niestandardowymi sytuacjami i podejmowania decyzji;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość uczestniczenie w ciekawych projektach;
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych przez udział w szkoleniach;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.