Zarządzanie ryzykiem w środowiskach zagrożonych wybuchem- konsultant/ekspert-cała Polska

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Idealny kandydat posiada:

bardzo dobrą znajomość bezpieczeństwa procesowego z zakresu nadzorowania projektów,
znajomość zagadnień BHP zdobytych w przemyśle;
doświadczenie w obszarach :
PHA (Preliminary Hazard Anlysis) – wstępna ocena zagrożeń,
HAZOP (Hazard and Operability Study) - analiza zagrożeń i zdolności operacyjnych przy ocenie ryzyka procesowego,
SIL (Safety Integrity Level) – poziom nienaruszalności bezpieczeństwa funkcjonalnego (wg IEC61508);
doświadczenie w zarządzaniu zagrożeniami.
Komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie w zakresie inżynierii chemicznej lub pokrewne,
min. pięcioletnie doświadczenie w produkcji lub w obszarach technicznych - najlepiej w branży chemicznej, petrochemicznej, gazowej, a także inne związane z zarządzaniem ryzykiem w środowisku potencjalnie wybuchowym.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria