Zarządca wspólnot mieszkaniowych

Kujawsko - Pomorskie Szkoły NEKS

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

NEKS

w związku z rozwojem firma poszukuje doświadczonych osób celem podjęcia współpracy w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Zarządców wspólnot mieszkaniowych

Miejsce pracy: praca zdalna

Wymagania:

  • umiejętności w zakresie wyszukiwania i oceny okazji inwestycyjnych
  • dobra znajomość i doświadczenie w zakresie rynku;
  • umiejętności negocjacyjne;
  • umiejętność współpracy z inwestorem,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • elastyczne formy współpracy;
  • możliwość współpracy długookresowej.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać oprzez przycisk "Aplikuj".

tel. 792 485 189

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

Kujawsko-Pomorskie Szkoły NEKS

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Inne