INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o.
Integrum Management to ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zarządca nieruchomości

Miejsce pracy: WARSZAWA, GDAŃSK, KRAKÓW

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi
  • Ścisła współpraca z zarządami wspólnot
  • Przygotowywanie planów gospodarczych, projektów uchwał oraz materiałów na zebrania wspólnot mieszkaniowych
  • Bieżący nadzór nad podwykonawcami
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot
  • Prowadzenie zebrań, bieżąca obsługa mieszkańców
  • Zarządzanie dokumentacją

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami
  • Wiedza techniczna z zakresu obsługi nieruchomości
  • Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości – mile widziana
  • Znajomość rachunkowości, ekonomii i zarządzania – mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Pełna samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • Rzetelność w działaniu
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Komunikatywność, otwartość, dynamizm

Oferujemy:

  • Pracę przy nowoczesnych, prestiżowych nieruchomościach
  • Dostęp do najnowszych narzędzi wspomagających pracę zarządcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, w tym awansu
  • Wsparcie przełożonego, zespołu i dobrą atmosferę pracy
  • Elastyczność formy zatrudnienia

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk poniżej:
Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.