Opis stanowiska pracy

Poszukujemy obecnie osób z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomości, na stanowisko: Zarządca Nieruchomości

• Zarządzanie powierzonymi obiektami komercyjnymi
• Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości
• Utrzymywanie dobrych relacji z najemcami
• Nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomość
• Zarządzanie dokumentacją obiektu
• Raportowanie stanu obiektu
• Przygotowanie budżetów nieruchomości i nadzór nad ich realizacją

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami
• Licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem
• Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
• Praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word)
• Samodzielność oraz efektywna organizacja czasu i pracy
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy
• Praca pełna wyzwań w stabilnej organizacji
• Samodzielne realizowanie ciekawych projektów
• Możliwość rozwijania własnej wiedzy i kompetencji
• Stabilne zatrudnienie
• Ambitne i profesjonalne środowisko pracy

Prezentacja firmy

W Scallier zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości handlo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena