Zarządca nieruchomości/administrator nieruchomości

MIRJAN Janina Bartkiewicz

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba z doświadczeniem w administrowaniu nieruchomościami mieszkaniowymi, konieczny własny samochód. Praca dla osoby odpowiedzialnej, samodzielnej i kreatywnej.   Jest to praca bardzo ciekawa, dla osób lubiących kontakt z ludźmi oraz posiadającymi:
- wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu zarządzania nieruchomościami
- znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu
- znajomość podstaw rachunkowości, ekonomii, zarządzania i psychologii
- zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
- pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
- duża dyspozycyjność
- bardzo duża dokładność
- zaangażowanie i chęć do pracy

Zapewniam pracę w miłym i współpracującym ze sobą zespole.

Wymagania

Minimum średnie wykształcenie, znajomość budownictwa i Ustawy o własności lokali,  własny samochód, estetyczny wygląd,

Mile widziane

Licencja zarządcy nieruchomości, uprawnienia budowlane lub znajomość podstaw buwnictwa, znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Firma działa od 1994r.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas określony po okresie próbnym - 2 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
telefon komórkowy, dofinansowanie do wczasów, ryczałt samochodowy
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa