Opis stanowiska pracy

Firma Modus Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami

Opis stanowiska:

samodzielne zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi,
nadzór nad przepływem dokumentów finansowych,
prowadzenie zebrań ogółu właścicieli,
nadzorowanie i kontrola firm porządkowych, remontowych, serwisowo-technicznych obsługujących nieruchomość,
organizowanie i nadzorowanie przeglądów stanu technicznego nieruchomości,
budowanie pozytywnych partnerskich relacji z Zarządami oraz z mieszkańcami Wspólnoty.

Oferujemy:
pracę w miłym, dynamicznym środowisku,
możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku,
otwartość, komunikatywność,
umiejętność pracy pod presją czasu,
dyspozycyjność,
wysoka kultura osobista.
licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wszystkie podane dane są zgodne z prawdą i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie dla celów rekrutacyjnych przez Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Modus Jolanta Sejbuk-Kowalczyk zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Firma Modus świadczy usługi kompleksowego zarządzania nieruchomoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena